http://www.erpsystem.cz/
 
Rychlé vyhledávání


Navigace: erpsystem.cz - účetní, ekonomické a informační systémy, pokladní systémy -> Money – Aktualizace a HW požadavky

Money – Aktualizace a HW požadavky

 
Money aktualizace
Money S3 – Aktualizace  

Ceny za Aktualizaci a legislativní podporu ekonomického informačního systému Money S3 jsou dle velikosti licence systému. Aktualizace se platná pro jeden kalendářní rok od 1. ledna do 31. prosince. 
 
Díky Aktualizaci je váš ekonomický a informační systém Money S3 udržován legislativně i funkčně rok za rokem, bez velkých finančních skoků v podobě nutnosti zakoupení upgradů z verze na verzi. Cena je nyní přehledně rozložena do celého období využívání systému Money S3.
Aktualizace první rok zdarma.
 

 
Noví uživatelé, tedy ti co si zakoupili první licenci (nový komplet Money S3, nikoliv upgrade z předchozích verzí Money), obdrží zdarma Aktualizaci a legislativní podporu pro kalendářní rok, ve kterém došlo k nákupu licence Money S3. Postačí, když budou mít řádně zaregistrované své Money S3. Od tohoto okamžiku mohou čerpat veškeré výhody Aktualizace a legislativní podpory.

Pokud dojde k nákupu nové edice Money S3 v období od 1. září do 31. prosince, dostáváte zdarma Aktualizaci a legislativní podporu na příští kalendářní rok k podpoře i pro zbytek aktuálního kalendářního roku. 
 

Money S3 – min. hardwarové požadavky na systém 
Money S4 – Aktualizace 
 


Aktualizace informačního systému Money S4 je 18% z ceníkové ceny licencí systému Money S4 a platí se vždy za 12 měsíců od data prodeje.
Aktualizace první rok zdarma.

Noví uživatelé, tedy ti co si zakoupili první licenci (nový komplet Money S4, nikoliv upgrade z předchozích verzí Money), obdrží zdarma Aktualizaci a legislativní podporu pro následující rok. Postačí, když budou mít řádně zaregistrované své Money S4. Od tohoto okamžiku mohou čerpat veškeré výhody Aktualizace a legislativní podpory.
 

Money S4 – min. hardwarové požadavky na systém
Money S3 a Money S4 Licenční smlouva 
 

 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.