http://www.erpsystem.cz/
 
Rychlé vyhledávání


Navigace: erpsystem.cz - účetní, ekonomické a informační systémy, pokladní systémy -> O výrobci Money

O výrobci ekonomických a informačních systémů Money

 


Za vším stojí lídr trhu, ryze česká společnost a 22 let praxe a zkušeností… CÍGLER SOFTWARE, a.s.  

 
 

Výrobce ekonomických informačních systémů Money, společnost CÍGLER SOFTWARE, a.s., datuje svoji existenci od počátku roku 1990. Na podzim stejného roku uvedla na mezinárodním veletrhu INVEX na trh svůj první ekonomický systém Money. Od samého počátku se společnost zaměřovala na vývoj kvalitních informačních systémů a zajištění technické a poradenské podpory na úrovni světových standardů. Během několika let se stala jednou z nejuznávanějších českých společností v oboru.

 
Společnost CÍGLER SOFTWARE zaměstnává přes 100 kmenových IT odborníků a její konsolidovaný obrat za poslední fiskální období překročil 160 mil. Kč. Společnost byla v roce 2005 zařazena do výběru TOP 100 českých společností, od roku 2007 patří i mezi TOP 100 IT společností a dnes je jedním z nejvýznamnějších českých producentů ekonomických aplikací a podnikových informačních systémů. Její systémy patří k nejčastěji oceňovaným produktům své kategorie u nás.

 
CÍGLER SOFTWARE se odlišuje od většiny českých výrobců podnikových informačních systémů velkým důrazem kladeným na odbornost, použití nejmodernějších technologií, kvalitu softwaru a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Společnost je od roku 2003 certifikovaná podle norem ISO 9001 a v roce 2005 dosáhla nejvyšší úroveň certifikace od společnosti Microsoft – Microsoft Gold Certified Partner. CÍGLER SOFTWARE, a.s., je členem SPIS – Sdružení pro informační společnost.
 
 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.