http://www.erpsystem.cz/
 

Navigace: erpsystem.cz - účetní, ekonomické a informační systémy, pokladní systémy -> Úvodní stránka -> Money S3 -> Rozšíření a doplňky -> Účetní analýzy / Aktivní saldo

Účetní analýzy / Aktivní saldo

 
Dejte k ruce vaší účetní nebo účetnímu efektivní nástroj pro čištění salda. Rozšiřte své Money o interaktivní saldo, Aktivní saldo se kterým místo neustálého tisknutí sestav salda bude čištění salda interaktivní a hračkou.   

Operativní řešení saldokontních zápisů, tj. úpravy prvotních dokladů v podvojném účetnictví tak, aby "čistění salda" bylo efektivní, rychlé a jednodušší. Uživateli se v přehledné formě zobrazí aktuální saldo včetně agregačních proměnných (účet účtové osnovy, IČ, párovací symbol) a konkrétní zaúčtování dokladů na tyto proměnné. Přímo ze seznamu je možné zdrojové doklady i jejich úhrady a zaúčtování opravit, seznam na tyto změny automaticky on-line reaguje.Druhá část modulu Účetní analýzy nabízí široký pohled na data účetního deníku podle nejrůznějších kritérií, zobrazení pohledů ve formě grafů a export do Excelu.
 
 
 


Součástí Účetních analýz jsou i Účetní sestavy, které umožňují snadno připravit agregované manažerské výstupy z účetnictví. Oceníte například před koncem účetního období při modelování predikce na nové období, apod. 


 

   

 

Nejprodávanější zboží v této kategorii

 
Všechny uvedené ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.

Strana: 1

 
 

 


Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.